(פילוסופיה (עוד

haphilosophia

הפילוסופיה

נגישות
שיטות האימון הגופני לא נועדו רק לבעלי יכולות פיזיות מרשימות. העושר האמיתי שלנו הוא הבריאות שלנו. השאיפה היא להפוך את אנטייגרביטי לנגיש לכל אדם שרודף ורוצה בבריאותו, הטכניקה הביצועית מותאמת לכל רמות הכושר.

הגעה
הצעד הראשון הוא הבחירה להתאמן. כשאתם מגיעים לשיעור אנטייגרביטי, אתם משאירים את החיים והדאגות מאחור, ופשוט דואגים לעצמכם. כל קשיי היום יום תופסים פחות מקום ואתם נזכרים במהות האמיתית שלכם. על ידי הגעה ונוכחות בלבד, כבר ניצחתם.

השראה
השראה היא המפתח לדבוק באימון. אנטייגרביטי הינה אימון יצירתי שמבוסס על אומנות בתנועה.

עשה את המיטב
האימון הוא תרגול עצמי של מודעות. עשו את הטוב ביותר שביכולתם, לא פחות ולא יותר. למדו כיצד לשלוט בהתנגדות בהתאם להרגשתכם ביום האימון הספציפי.

מזרקת הנעורים
היציבה, הזריזות וקלות התנועה הם אלו שלמעשה מעידים על גילינו מעל לכל. אנו צעירים כל עוד עמוד השדרה שלנו גמיש והראש פתוח! היפתחו, השתחררו וגלו את מזרקת הנעורים האמיתית באמצעות אנטייגרביטי!
השתמש בזה, אחרת תאבד את זה ככל שהגוף מתבגר עלינו לשמור על כוח הכבידה. ניתן לעשות זאת על ידי שמירה על מפרקים מתוחים בכדי לשמר ניידות, עבודה על השרירים בכדי לשמור על גוף זקוף, חידוד קולטני ההתמצאות בכדי לשמור על זריזות ושתייה מרובה של מים ונוזלים.

החלום לעוף
למרות שהאדם לא נולד עם כנפיים, החלום לעוף היה נפוץ משחר ההיסטוריה. כמו שאלים יוונים וכוכבי על מוצגים ומתוארים כעפים באוויר. אנטייגרביטי צמח ונבע מתוך החלום הזה. אחרי שיעור תוכלו לחוש ואף לרגע שיצאתם מגבולות הקרקע, הצמחתם כנפיים וממשתם את החלום לעוף!

נוכחות
יוגה היא אימון תודעתי, של הגוף, הנפש והרוח. זהו אימון פיזי עם פילוסופיה. יוגה מסוג אנטייגרביטי הינה טכניקה שמשלבת בתוכנה תנועות ופילוסופיה. התמקדות בהווה היא המטרה של כל אימון יוגה. בהווה אתם בטוחים ובזרימה עם היקום. בתוך ערסל ה”הריסון” שלכם, הרבה יותר פשוט להגיע להכרה עם עצמכם. כאן תחוו את מה שיוגי מכנה “אנאדה” ואנו מכנים הנאה.